Vastsündinu ja beebi une paketid vanuses 0-17 elukuud

Saa endale parem uni ja rõõmsam beebi ilma unekooli ja beebi nututa. 

Oled õiges kohas, KUI

  • su beebi on päevasel ajal rahutu
  • teeb vaid lühiunesid (ehk ei tee isegi ühte 1h pikkust und)
  • uinumised võtavad kaua aega ja tekitavad sinus stressi (päevasel ajal uinumised kauem kui 5 minutit, ööunne jäämised kauem kui 20 minutit)
  • öine uni on rahutu (alla kolmekuuselt pole 3-7h pikkust ärkamisteta uneplokki, 3-7 elukuuselt tihedamad ärkamised kui iga 1,5-2h tagant, üle 7-kuuselt pole ühtegi 3-5h pikkust uneplokki)
  • beebi on öösiti igal ärkamisel pikalt ärkvel (iga ärkvelolek üle 10 minuti)
  • beebi ärkab hommikuti väga vara
  • oled väga pehmeloomuline vanem, kes ei talu beebi nuttu. Isegi mitte protestinuttu. 

Saan sind aidata

Olen aidanud kümnetel peredel saada parem uni ning saan sinu pere puhul näidata valgust selles suunas, mis eluvaldkonnad võivad olla need, mis ei lase heal ja piisaval unel tulla. Uni on bioloogiline vajadus ning meie ülesandeks on leida keskkondlikud ja sisemised tegurid, mis ei lase unel tulla. 

Minu individuaalne ja väga leebe lähenemine aitab saada kiiremad uinumised, rahulikumad ööuned ja rõõmsama lapse. 

Tagasiside

Päevasel ajal vaid 10-30 minutilised lühiuned
5-kuuse beebi ema
Read More
Suur-suur aitäh Sulle abi eest! Kõige olulisem on, et ma SAIN ENESEKINDLUST ja tean, et beebi pole nö rikkis vaid täiesti normaalne. Oskan nüüd paremini märgata ja mõista beebi vajadusi, enne oskasin kaa, kuid kindlasti mitte nii hästi. Uned on ikka palju paremaks läinud. Enamasti teeb ühe pika une päevas, mõnel päeval kaks pikemat 1,5h-2h.
Öösiti ärkamised kõhuvalus nuttes, alates kella neljast hommikul uni eriti rahutu
4,5-elukuuse beebi ema
Read More
Poleks uskunud, et nädal hiljem võib meie öid nimetada sõnaga super. ÖISED ÄRKAMISED on RAHULIKUD ja kõhuvalu on järele andnud. Kogu see info oli meie jaoks elupäästev. Ma mõtlen, oleks mu laps aasta varem sündinud, mida ma siis oleks teinud?

Milline unepakett valida?

Iseseisvale tegutsejale, kes vajab natuke abi

Kuula ja loe ise materjale ning küsi seminaridel täpsustavaid küsimusi
149
  • Videoloengud: 7 moodulit (hästi praktiline, et saaksid kõige olulisema info beebi kõrvalt omas tempos) - sisaldab ka videot lisatoidu mõjust unele
  • Raamat "7 sammu lapse parema uneni" (kui sul juba raamat on olemas, siis saad soodustust), et saaksid une teemasid mõista eriti põhjalikult
  • 2 seminari kuu jooksul, kus vastan tekkinud küsimustele, saad edasisi nõuandeid ja õppida teiste raskustest ja rõõmudest
  • Iseseisva uinumise juhend
  • Check-list: mida pead igapäevaselt tegema parema une nimel
  • Mida süüa ja mida mitte - poenimekiri seedevaevustega beebi puhul
  • Retseptiideed - endale ja õrna kõhuga beebi lisatoidu vallas


Uneprogramm "Saa parem uni" - soovid individuaalset lähenemist

Soovid teada saada, mis võib su lapse und mõjutada ja plaani, kuidas seda lahendada.
483-499
  • Kõik, mis odavamas paketis, aga lisaks veel:
  • Põhjaliku küsimustiku täitmine
  • 1:1 kohtumine unestrateegia arutamiseks (60min)
  • Kirjalikult individuaalne unestrateegia plaan
  • 2 nädalat une-ja toitumislogi jälgimist ja igapäevaselt küsimustele vastamist Drive keskkonnas
  • Kuni 2 järelkõnet 3 kuu jooksul
  • 6 seminari kolme kuu jooksul, kus vastan tekkinud küsimustele, saad edasisi nõuandeid ja seeläbi õppida teiste raskustest ja rõõmudest
Populaarne


Uneprogramm "Saa parem uni" - soovid supertoetust

Soovid, et oleksin sulle toeks kogu beebiaja
599
  • Kõik, mis odavamates pakettides, aga lisaks veel
  • Toetus kogu beebiajaks - küsi nõu meili teel misiganes hetkel ilmnevad beebi une vallas küsimused (kaks aastat alates programmiga liitumisest)

Tagasiside

Öösel uinumine võtab 1-2h aega, eriti kella 4-6 vahel
Raina (7-elukuuse beebi ema)
Read More
Öösel ärkvelolekud lühikesed. Kella 5 ajal enam pikka ärkvelolekut ei ole.
Beebi ärkab öösiti iga 1h tagant ja on 1,5-2h ärkvel iga öö
Laura (5-elukuuse beebi ema)
Read More
Ööd lähevad järjest paremini. Laps pole enam öösiti pikalt ärkvel. On ka öid, kus magab kaks kolme tunni pikkust uneplokki.

Kõik paketid sisaldavad endas:

– raamatut

– videokoolitust

– juhendeid:

Tagasiside

Öösel ärkamised kõhugaaside tõttu (nutab, vähkreb, peeretab) iga tunni tagant
Silvia (8-elukuuse beebi ema)
Read More
Positiivne uudis on see, et viis korda kaheksast on ta maganud 3-6h! Mis on üli suur muutus mu jaoks!
Öösel iga 30-60 minuti tagant ärkamistest sai 3-4 korda ärkamine
Ly (8- elukuuse beebi ema)
Read More
Mitte et mul oleksid olnud beebi unega maailma suurimad probleemid, kuid vahepeal tekkis see sama periood, kus öine ärkamine oli iga 30-60 minuti tagant. Jagatud nõuanded ja nipid on juba abiks olnud. Minu 8-kuune ärkab hetkel 3-4 korda öö jooksul ehk juba on palju parem.

Korduma kippuvad küsimused

Kui sa pole uneprogrammiga rahul, siis saad pärast kuu aega programmis olemist 50% raha tagasi. 

Jah, sobib. Kuigi soodustan imetamist, siis ilmselgelt on erinevaid põhjuseid, miks alati pole see võimalik. Ja see on okei. Kuna põhinen oma soovituste andmisel mitmetele tervisliku eluviisi põhimõtetega kooskõlas olevatele teadmistele, siis kehtivad need ühtmoodi nii rinnapiima kui ka piimasegu saavate beebide puhul.

Jah, uneprogrammi eest saad maksta ka kahes jaos, ent siis tuleb kokkuvõttes hind natuke kallim.

Ei. Internetist tasuta seda infot ei leia, sest mitmed põhimõtted on sellised, mida beebide une vallas pole varem räägitud. Jah, raamat “7 sammu lapse parema uneni” kuulub programmi kohustusliku materjali hulka, ent näen, et isegi pärast raamatu lugemist tekivad ikka ja jälle samad küsimused. Seega selles programmis ongi just välja toodud need kõige olulisemad ja praktilisemad sammud, mis aitavad muuta öise une paremaks ja lõunauned pikemaks. 

Ma arvan, et tavapäraseid unesoovitusi andvate unenõustajate 50% soovitustest on väga head. Eelkõige kõik see, mis on seotud unerutiinide, päevakava loomise, beebi mähkimise ja rahustamisvõtetega. Küll pole ma nõus kogu selle halbade harjumuse jutuga ja beebi nutmisega. Kõik need cry-it-out, pick-up-put-down, käpameetod, tooliga ukse poole liikumine jne. Leebe unekool pole minu jaoks piisavalt leebe. Seega, ma ei ole otseselt vastane, aga arvan, et nad suunavad lapsevanema tähelepanu ebaolulistele asjadele, millel on potentsiaal kahjustada lapse vaimset ja füüsilist tervist. Leebe unekool pole minu jaoks piisavalt leebe. Seega, ei. 

Jah, lapse arenedes muutub ta uni paremaks, ent see võtab aega aastaid ja juba kaks halba ööd on minu arvates piisavalt pikk aeg, et mitte kannatada vaid teha muutusi. Võttagi kontroll enda elu ja tervise üle. Lisaks kuigi lapse uni on arenguga seotud, siis ei tähenda see,  et tuleks olukorraga leppida. Ma ei ole kindlasti see, kes ütleb, et lapse uni hetkel ongi halb ja nii on. Alati saab olukorda paremaks teha, sest alati on ka keskkondlikud tegurid, mis und mõjutavad. Iseasi on see, kas me oleme valmis oma elustiili niivõrd muutma või millest me oleme valmis selle tulemuse nimel loobuma. 

Minu kogemuse järgi, kui tõesti rakendada antud soovitusi, siis enda unekvaliteet paraneb paari päevaga ehk tunned end paremini kui varem. Kulub paar päeva kuni nädal, et uinumised muutuvad kiireks, kaovad öiseid pikalt ärkvel olemised ja lõunauned pikenevad. Öine uni muutub paremaks tasapisi, tavaliselt kolmandaks ööks on olnud üks väga hea öö, ent kuskil teiseks nädalaks stabiliseerub tulemus, kui aina enam on häid öid ja päevi. Kui lapse tervisemuret ei lahenda, siis hea uni ei tule nii pea.

Sa ei pea toituma täiuslikult tervislikult ja ökolt, et saada lapsele parem uni. Kahjuks või õnneks pole väga sageli võti tervislikus toitumises, vaid seal on omad nüansid. Ma sõin friikartuleid, nisujahu ja suhkrut ning isegi mina sain lapse paremini magama. Seda enam, et on emasid, kelle toitumine väga lapse und ei mõjuta – see selgub tavaliselt töö käigus, kas toit toob lahendusi või mitte. Ütleksin, et umbes 30-50% beebidel on uneprobleemide taga toitumine.

Jah, unekeskkonna ja päevarütmi osas olen teistega üksmeelel, aga päevakava loomisel on unikaalne loogika, mida ma pole kohanud teiste unenõustajate väljaütlemistes. Sageli keskendutakse uinumise viisile, magama harjutamisele – miski, millega ma ei keskendu. Samuti puudub enamikel unenõustajatel erinevalt minust meditsiiniline haridus ja see annab mulle eelise, sest aitab näha uneprobleemide taga ka tervisemuresid. Näiteks ilma seedemuresid lahendamata võib heast unest und näha. Seetõttu pean hästi oluliseks seedevaevuste lahendamist ja soolestiku mikrobioomi. Lähtun väga palju evolutsioonist ning hea une võrrandis tean, et beebi vajaduste täitmine ning ka ema emotsionaalse komponendiga tegelemine aitab tuua hea une. 

Päris mitmed kliendid on pöördunud minu poole olles läbinud teiste unenõustajate unekursuse. Olen 100% kindel, et minu materjalides on palju uut ja teistsugust.

Sest näen, et enamikel emadel on kuskil kuu aega vajalik intensiivsem tugi. Eriti, kui on vajalik
muuta toitumist. See periood annab üpris tugeva põhja. Mõnikord on vajalik paralleelselt koostöö ka perearsti või lastearstiga. Pärast seda tekib tavaliselt jooksvalt veel küsimusi ning on hea, kui saad oma küsimustele vastused. Olen arvestanud hinna sisse, et
annan sulle väikeseid nõuandeid ja soovitusi ka edaspidi, kui beebi kasvades tekivad unemured.
See on tasuta. Seega saad uneprogrammiga liitudes tegelikult minu näol endale UNE JA
TOITUMISE MENTORI KAS 3 KUUKS VÕI KOGU BEEBIEAKS. 

Pole probleemi. Saad igal hetkel maksta kinni kahe programmi vahe ja nii öelda “uprade`da” end järgmisele tasemele. 

Tagasiside

Öine väga rahutu uni
3-elukuuse beebi ema
Read More
Pärast kohtumist olen beebiga mõnusas kulgemises, usaldan teda. Mul on olnud alates meie kohtumisest 2 rasket ööd ning tean ise täpselt, millest need tingitud olid. Ülejäänud ööd on olnud 3 korda ärkamist, seega olen ülimalt rahul ning puhanud ka ise.
Öised ärkamised iga 1-2h tagant
Marilin (3-kuuse beebi ema)
Read More
Enamasti head ööd ja siis ärkamised 2-3 korda öö jooksul. Kadunud on ka öösiti igal ärkamisel 10-15minutit ärkvel olemised.

Tagasiside

Öiseid ärkamisi kahepeale halbadel öödel iga tunni tagant
9-elukuuste kaksikute ema
Read More
Ööd on läinud rahulikumaks. Eks neid ärkamisi on, aga kuna magan ise paremini ja sügavamalt, siis lähevad ärkamised justkui kiiremini? Lahendad kiirelt mure ära ja kõik magavad nohinal edasi. Koostöö Sinuga oli suurepärane ning kui kuulen, et mõni beebiemps on hädas oma lapse unega, siis annan neile suurima heameelega Sinusuguse imearmsa unehaldja eksistentsist teada. Mul on siiralt nii hea meel, et oled selle teema nii süvitsi natukene teistsuguse nurga alt endale südameasjaks võtnud. Lapsed on põhimõtteliselt kogu aeg nii heas tujus ja rõõmsad. Tõepoolest on nendega elu kuidagi lihtsam, nad on ise veel säravamad ja mõnusamad ja nendega on lust toimetada.

Mida oodata esimeselt kohtumiselt ja edaspidi?

Kui inimene minu poole pöördub, siis esmalt lepin kokku esialgse 25 minutit kestva tutvumiskõne. Tutvumiskõne broneerides vastab inimene mitmele küsimusele, mis aitab välja selgitada, kas inimene on midagi juba teha proovinud, milles on üldse murekoht, kui vana on ta laps ning mis infoallikaid on ta seni kasutanud. Kohtumisel kuulan muret, selgitan enda lähenemist ning küsin küsimusi, mis võivad viidata, et uneprobleem on tingitud tõsisemast tervisemurest. Sellel kohtumisel teen kindlaks ka lapsevanema eesmärgid lapse une vallas. Mõnikord ütlengi, et need on ebarealistlikud ilma lapse nututa ning minu lähenemine neile ei sobi. Enamasti selgitan sellel kohtumisel ka erinevaid pakette, mida pakun ning edasisi samme, kui lapsevanem otsustab minuga koostööd jätkata.

Kui lapsevanem avaldab kohe soovi koostööd alustada või annab sellest hiljem teada meili teel, siis saadan maksmiseks arve ja uneprogrammi tutvustava dokumendi, kus on välja toodud maksevõimalused, raha tagastamise poliitika, nõustumise poliitika, konfliktide lahendamine, realistlikud ootused tulemuste saabumise osas, suhtlemise viisid, edasised sammud jpm. Kui arve on makstud, siis saadan vastamiseks põhjaliku küsimustiku, kus on üle 100 küsimuse. Kui küsimustik vastatud, siis lepime kokku esmase unestrateegia loomise konsultatsiooni (60 minutit). Saadan ka lingi videomaterjalidele ning panen pakiautomaadiga teele enda raamatu juhul kui kliendil veel ei ole seda. Kui konsultatsioonini on üle kolme päeva aega, siis sageli annan juba kaks-kolm konkreetset soovitust, millest pere võiks alustada – olles eelnevalt läbi lugenud pere vastused minu saadetud põhjalikule küsimustikule.

Videokonsultatsiooni järgselt enamasti vanem täidab unelogi ja kirjutab igapäevaselt tekkivad küsimused mulle vastavasse keskkonda analüüsimiseks ja vastamiseks. Sealt keskkonnast leiab vanem ka uneplaani konkreetsete sammudega edaspidiseks. Küsin ka ise küsimusi juurde ning sageli ilmneb sealt veel uusi nüansse, mis aitavad paremini liikuda eesmärgi suunas. Näiteks võib ilmneda sealt, et esialgu väljapakutud päevarütm lapsele kohe üldse ei sobi või tekib mul kahtlus mõne vitamiini puuduseks või tervisemure olemasoluks. Mõni vanem ei jaksa sinna erinevatel põhjustel märkmeid teha ja siis pigem suhtleme paari päeva tagant telefonitsi või meili teel. Iga pere on erinev. Mõni pere vajab nädala möödudes lisa Zoomi kohtumist või telefonikõnet, teine ei vaja. Lähenen igaühele individuaalselt.

Kui kaks nädalat on möödas, siis toimuvad iga kahe nädala tagant Zoomis grupikohtumised, kus vanem saab vajadusel küsida ja sageli arutan seal erinevatel unega seotud teemadel. Aga mõni ema eelistab hoopis meili teel kirjutada. Mõni eelistab telefoni teel suhelda. Mulle sobivad kõik variandid. Suhtlus lõppeb siis, kui laps on saanud kahe aastaseks. Vahepeal kirjutan ja küsin, kuidas perel läheb. Mõnikord pere ise küsib nõu lapse kasvades uute tekkinud uneprobleemide korral. Selline kuid kestev vajaduspõhine järeltugi on mul juba esmase supertoetuse hinna sees. Asugem tegudele!

Shopping Cart