Raamat "7 sammu lapse parema uneni"

Saa parem uni endale ja lapsele ilma lapse nututa, kuulates enda ema instinkte ja saades kontrolli und häirivate tegurite üle.

Kust raamatu saab?

Rahva Raamatu, Apollo poodidest. Leidub ka osades Selverites ja Rimides. Kõige soodsamalt saad aga raamatu otse siit kodulehelt. 

Raamatu leiad raamatukogudest, aga hoiatan, et esiteks on enamik eksemplare kogu aeg välja laenutatud ning teiseks kuna tegu on väga põhjaliku raamatuga, mida emad nimetavad “beebi une piibliks”, siis läheb seda vaja kogu aeg beebi kasvades. Seega enamik otsustavad selle ikkagi endale osta.

Kas raamatus leidub...?

Raamatu tagasiside

Tegu on ääretult populaarse raamatuga, mida on müüdud juba üle 1000 eksemplari ning tagasiside on väga positiivne.

Aigi
Read More
Ahmisin iga sõna, sest sellist materjali olen alateadlikult otsinud terve oma elu! Kui suur on tegelikult ema vastutus perekonna toitjana!!!
Liis
Read More
Enne lapse sündi arvasin, et laps magab siis, kui ta on väsinud ja polnud üldse varem ennast kurssi viinud, et kui palju beebid ööpäevas magada võivad. Kui probleemid käes olid, hakkasin asja uurima. Läbisin Unehaldjas.ee loengu. Tundsin, et see info pole piisav ja lapse nutuga magama õpetamine ei tundunud mulle normaalne. Järgmiseks pöördusin Ketlin Reisi poole (beebiuni.ee) ja temast oli abi ka. Sinult saadud infoga ei anna neid võrrelda. Sa oled nii suure töö ära teinud! Olen mega tänulik selle info eest! Mul on lihtsalt kahju, et ma seda kõike enne lapse sündi ei teadnud, palju unetuid öid oleks olnud olemata! Ma ei jõua ära oodata, et saaksin seda raamatut osta ja uuesti lugeda! Nüüd julgen ka järgmise lapse peale mõelda. Suur aitäh!
Kersti
Read More
Esiteks SUUR TÄNU SULLE SELLE RAAMATU KIRJUTAMISE EEST! Oled kokku pannud väga palju nii olulist infot, mis on beebi une vallas raskustes olevatele lapsevanematele ja tegelikult igale lapsevanemale nii vajalik teadmine. Tõesti väärt lugemine. Eriti tähtskaks pean ise toitumise/mikrobioomi teemat ning hädamärkide jälgimise teemat une valdkonnaga seoses. Ja see teema ka, kus kirjutasid nö tava unekooli/unenõustajate soovituste pahupoolest/vigadest. Muideks just eile perearst ütles mulle "Lugege unekooli kohta". Seega sinu raamat oleks heaks lugemiseks ka perearstidele…” Mind hästi kõnetasid ja olid väga huvitavad need kohad, kus väga spetsiifiliselt selgitasid, kuidas mingid keha funktsioonid toimivad ja und mõjutavad (nt trüptofaan-serotoniin-melatoniin). Ma arvan, et sellised teaduslike reaalsete põhjendustega selgitused on just väga huvitavad.
Merle
Read More
Kiitus suure tehtud töö eest, on näha, et on palju materjali ja uuringuid läbi töötatud. Sain palju huvitavaid vaatenurki ja uut infot. Oli tore, et raamatus oli näiteid isiklikust elust, millega endalgi lihtne samastuda. Mulle meeldis, et raamat on jaotatud paljudeks väiksemateks peatükkideks. Mõtlen just beebi ema seisukohast- tihtipeale jõuabki vaid 1-2lk läbi lugeda ja mulle isiklikult meeldib, et tekst on jaotatud väiksemateks peatükkideks. Meeldis ka see, et iga peatüki lõpus oli kokkuvõte. Mõnus ja ladus lugemine oli, sain palju mõtteainet, kuidas enda ja oma beebi und parandada.
Liis
Read More
Mul on siiralt au seda tagasisidestada ja kui kohe esimese emotsiooni pealt miskit öelda, siis Su töö on monumentaalne, tõeline äratus (mõnus paradoks uneraamatu puhul, mis) ja hands down parim beebiraamat, mida lugenud olen (ja ma olen neid kohutavalt palju lugenud). Sinu raamatu suurimad tugevused on teaduspõhisus, ema ja beebi instinktide väärtustamine ja usaldamine, probleemide tegelike põhjustega tegelemine ja Sinu enda kogemuste jagamine. Eraldi tahaksin esile tõsta, kui väärtuslikud on rõhuasetused hädamärkide jälgimisele ja seedesüsteemi probleemidele - kui vähe neist meie kandis räägitakse ja ometi mis võtmetähtsusega teemad need on. Just tänu Sinu kirjapandule seedesüsteemi kohta sain vastused küsimustele, mis on mind oma pojaga viimased 8+ kuud vaevanud ja millele ei ole seni selgitust andnud ükski arst. Aitäh Sulle. Üldiselt aga rõhutaksin veel, et tegemist oli võrratu lugemiselamusega ning kogu mu imetlus Sulle Sinu töö eest autori ja emana.
Aiki
Read More
Ja siis PAUH, kõik oli nii loogiline. Niiiiii loogiline! Ja kui ma enne seda andsin 1/3 lisatoitu, sest laps nuttis ja toppis kätt suhu, seega arvasin, et tal jääb kôht tühjaks ja mul pole piisavalt piima, siis nüüd üllatus-üllatus, laps ei tahagi lisa süüa! Lihtsalt enamus nutud, mida pidasin tahan-veel-süüa’ks olid tegelikult tahan-pissida-kakada.
Külliki
Read More
See on muljetavaldav, kui palju oled Sa uurinud ja millise põhjalikkusega käsitled und mõjutavaid teemasid. Minu jaoks oli kõige väärtuslikum (ja ka kõige raskem) toitumise peatükk, sest mulle tundus juba väga varakult, et toitumine võib mõjutada enesetunnet, aga minu jaoks oli see piisavalt võõras valdkond ning spetsialistidega arutades sain ikka tagasisidet, et laps kasvab, areneb normaalselt ja midagi tõsist ei tohiks olla. Mis on ju hea :), aga et uni tavapäraste meetoditega täiesti ei paranenud ja meil esineb ka atoopilist dermatiiti, siis ei andnud see mulle rahu, aeg-ajalt ikka katsetasin toitumise muutmist, vahel kogesin edusamme, tihti kahtlesin endas ja palju tundsin muret. Seda enam ma leian, et selline tõenduspõhine lähenemine ka toitumisele on väärtuslik info lapsevanematele. Minu arvates on Su raamat niivõrd sisukas, et selle lanutamisele ma eelistaks osta koju isikliku raamatu, mida vajadusel sirvida ja infot üle kontrollida. Ausalt öeldes ma isegi lükkasin magamaminekut edasi, sest ei suutnud lugemist lõpetada, enne kui arvuti aku sai tühjaks :D. Suur-suur tänu Sulle ja südamest soovin palju edu selle väärtusliku raamatu avaldamisel! Ma arvan päriselt, et see on siiani kõige põhjalikum ja väärtuslikum uneraamat, mida olen lugenud. Samas ilmselt ei saakski oodata, et unenõustaja oleks nii laiaspetsiifiliste meditsiiniteadmistega (ma arvan, et Sinu teadmisi pole kindlasti paljudel perearstidelgi). Mina näen seda toitumise põhjalikkust Sinu käsitluse juures rikastavana. Tundsin ise tihti emana, et ma ei tea seedimisest ja toitumisest piisavalt palju, et välistada/tuvastada seedeprobleemid. Sinu raamatut lugedes sain väga palju konkreetset teavet juurde, mida saan edasi uurida oma lapse puhul. Suur tänu Sulle selle eest!
Britt
Read More
Olen tõeliselt hämmingus, millise mahu teadustöid ja raamatuid oled kahe väikese lapse kõrvalt suutnud läbi töötada ja veel ka arusaadavaks mahukaks ülevaateks vormistada. Ma usun küll, et kes teeb, see jõuab - aga see on ikka fenomenaalne. Kui ma mõtlen, miks sinu raamat mulle nii palju abiks oli, siis seetõttu, et ma ei saanud sealt teada mitte ainult seda, KUIDAS ma asju tegema peaksin, vaid ka seda, MIKS ma neid tegema peaksin. Varasemalt olen raamatutest/blogidest lugenud igasugu soovitusi ja nõuandeid, millel on kas liiga umbmäärased või mitteteaduspõhised selgitused, või kus selgitusi polegi. See arusaam, et MIKS asjad nii on, aitab edasi lahendusi leida ka siis, kui raamatus pakutud lahendused ei peaks töötama. See ongi suurim eelis teiste sarnaste teoste ees, et ma saan lihtsate lahenduste asemel tööriistad, millega ise lahendusi luua. Kõige huvitavam osa oli aga kindlasti see, millest ma varem süvitsi aru polnud saanud: kogu see bakterite, vitamiinide, melatoniini jm maailm. Näiteks see, kui oluline on melatoniin, kui paljud asjad mõjutavad melatoniini tootmist ja mis kõik selle häiretest tuleneda võib. Üli-ülihuvitav.

Instagrami Higlightside “RAAMAT” alt leiad veel kümneid arvustusi.

Shopping Cart